MAGYAR GORDON ISKOLA

EGYESÜLET

A tréningek megtekintéséhez kattints ide!

A bábjáték, mint a nevelés egyik legfontosabb eszköze a személyes gondoskodást végzők körében

Akkreditált képzés! T-05-321/2013. 30 pont

Információ, tanfolyam megrendelése, jelentkezés:

Perneki Jánosné Ildikó tanfolyamvezetőnél

perneki.janosne@gmail.com

gordoniskola@gmail.com

A képzés célja: A résztvevőkkel a bábjáték sokrétű lehetőségének megismertetése A nevelés területein, kreativitásuk erősítése. Alapvető feladatunk, hogy a résztvevők csak „Tiszta forrásból” népi hagyományaink, jeles költőink, íróink művei alapján ismerjék meg, hogyan lehet életre kelteni az általunk megismert sokféle bábot és a napi életben alkalmazni.

Bemutatjuk milyen fontos szerepe lehet bábjátéknak a gyermeki személyiség megismerésében, fejlesztésében. Gyakorlati téren a korosztályoknak megfelelő bábtípusok bemutatása és elkészítése csoportos munka keretében. Mikor, milyen élethelyzetben élhetnek nevelési céllal a bábú varázslatos erejével.

30 órás tanfolyamunkat nyitott csoportként, különböző intézményekből érkező kollégák részére tervezzük. Egy tanfolyamra 25 főt tudunk fogadni a jelentkezések sorrendjében.

Bábjáték tanfolyamok fotói

2015 Március